-
Akcelerátor na solárium Pro Tan Radically Hemp Gelee, ultra silný, 250 ml
Predajca:Pro TanBežná cena €12,49 EURBežná cenaJednotková cena €5,00 za 100mlPredajná cena €12,49 EURVypredané -
Tan accelerator Tan Inc Aloha Hawaii Kaanapali pre dlhotrvajúce opálenie a jemnú pokožku, 207 ml
Predajca:Tan IncBežná cena €18,23 EURBežná cenaJednotková cena €6,16 za 100mlPredajná cena €18,23 EUR -
Akcelerátor do solária Devoted Creations Color Me Coco pre okamžité hlboké opálenie, viditeľný anti-aging efekt, 400 ml
Predajca:Devoted Creations Color RushBežná cena €89,90 EURBežná cenaJednotková cena €22,48 za 100ml€109,00 EURPredajná cena €89,90 EURVýpredaj -
Krém na solárium Dr.Kelen Solar Anti Age pre hlboké opálenie s anti-aging efektom, 150 ml
Predajca:Dr.KelenBežná cena €8,99 EURBežná cenaJednotková cena €5,99 za 100mlPredajná cena €8,99 EUR -
Ed Hardy Santorini Summer Wanderlust Worthy tmavý zosilňovač opálenia, extrakty z pomaranča, zmäkčujúci pokožku, 325 ml
Predajca:Ed Hardy TanovationsBežná cena €39,99 EURBežná cenaJednotková cena €12,30 za 100ml€39,90 EURPredajná cena €39,99 EUR -
Lotion na solárium Devoted Creations White 2 Bronze Coastal, Aquatic Coastal Color Creator pre hlboké tmavé opálenie a hladkú pokožku, 251 ml
Predajca:Devoted Creations SohoBežná cena €29,95 EURBežná cenaJednotková cena €11,93 za 100mlPredajná cena €29,95 EURVypredané -
Urýchľovač opálenia Devoted Creations Opalescent, zvýrazňujúci 4K luminizér pokožky, 360 ml
Predajca:Devoted CreationsBežná cena €69,90 EURBežná cenaJednotková cena €19,42 za 100ml€79,90 EURPredajná cena €69,90 EURVýpredaj -
Akcelerátor na solárium Soleo City s kakaom a extraktmi z rias, 150 ml
Predajca:SoleoBežná cena €15,99 EURBežná cenaJednotková cena €10,66 za 100mlPredajná cena €15,99 EURVypredané -
Soláriová emulzia 7suns Tantric Accelerator pre prirodzené opálenie a spevňujúci účinok, 250 ml
Predajca:7sunsBežná cena €15,90 EURBežná cenaJednotková cena €6,36 za 100mlPredajná cena €15,90 EUR