-
Pospeševalec za solarium Pro Tan Radically Hemp Gelee, ultra močan, 250 ml
Dobavitelj:Pro TanRedna cena €12,49 EURRedna cenaEnotna cena €5,00 za 100mlProdajna cena €12,49 EURRazprodano -
Pospeševalec zagorelosti Tan Inc Aloha Hawaii Kaanapali za dolgo obstojno zagorelost in nežno kožo, 207 ml
Dobavitelj:Tan IncRedna cena €17,99 EURRedna cenaEnotna cena €6,08 za 100mlProdajna cena €17,99 EUR -
Pospeševalec za solarij Devoted Creations Color Me Coco za takojšen globok ten, viden učinek proti staranju, 400 ml
Dobavitelj:Devoted Creations Color RushRedna cena €89,90 EURRedna cenaEnotna cena €22,48 za 100ml€109,00 EURProdajna cena €89,90 EURRazprodaja -
Krema za solarij Dr.Kelen Solar Anti Age za globoko porjavelost z anti-age učinkom, 150 ml
Dobavitelj:Dr.KelenRedna cena €8,99 EURRedna cenaEnotna cena €5,99 za 100mlProdajna cena €8,99 EUR -
Ed Hardy Santorini Summer Wanderlust Worthy Dark Tan Intensifier, izvlečki pomaranče, mehčanje kože, 325 ml
Dobavitelj:Ed Hardy TanovationsRedna cena €39,99 EURRedna cenaEnotna cena €12,30 za 100ml€39,90 EURProdajna cena €39,99 EUR -
Losjon za solarij Devoted Creations White 2 Bronze Coastal, Aquatic Coastal Color Creator za globok temen ten in gladko kožo, 251 ml
Dobavitelj:Devoted Creations SohoRedna cena €29,95 EURRedna cenaEnotna cena €11,93 za 100mlProdajna cena €29,95 EURRazprodano -
Pospeševalec zagorelosti Devoted Creations Opalescent, osvetljevalec kože 4K, 360 ml
Dobavitelj:Devoted CreationsRedna cena €69,90 EURRedna cenaEnotna cena €19,42 za 100ml€79,90 EURProdajna cena €69,90 EURRazprodaja -
Pospeševalec za kremu za solarium Soleo City s kakavovimi in alginimi izvlečki, 150 ml
Dobavitelj:SoleoRedna cena €15,99 EURRedna cenaEnotna cena €10,66 za 100mlProdajna cena €15,99 EURRazprodano -
Losjon za solarij 7suns Tantric Accelerator za naraven ten in učinek učvrstitve, 250 ml
Dobavitelj:7sunsRedna cena €16,99 EURRedna cenaEnotna cena €6,80 za 100mlProdajna cena €16,99 EUR