-
Tan accelerator 7suns Tan Delight with hyaluronic acid, green tea and caviar, 250 ml
Vendor:7sunsRegular price $1.358,00 UYURegular priceUnit price $543,20 per 100mlSale price $1.358,00 UYU -
Fiesta Sun Coconut Dream Moisturizing Lip Balm for tanning, SPF 15, 4.25 g
Vendor:Fiesta SunRegular price $136,00 UYURegular priceUnit price $3.200,00 per 100gSale price $136,00 UYU -
Devoted Creations Sun Lotion with Shimmer, Ultra Glittering lotion for solarium for instant bronze tan, 200 ml
Vendor:Devoted Creations Body CareRegular price $1.258,00 UYURegular priceUnit price $629,00 per 100mlSale price $1.258,00 UYU -
Lotion for solarium Devoted Creations Turquoise Temptation, Hydra Dark Tan Optimizer with cucumber, aloe and cooling effect, 360 ml
Vendor:Devoted CreationsRegular price $2.515,00 UYURegular priceUnit price $698,61 per 100ml$2.967,00 UYUSale price $2.515,00 UYUSale -
Tan accelerator Tan Inc Aloha Hawaii Kaanapali for long-lasting tan and tender skin, 22 ml
Vendor:Tan Inc sachetRegular price $176,00 UYURegular priceUnit price $44,00 per 100mlSale price $176,00 UYU -
Sun oil spray Dr.Kelen F6 Bronze waterproof, SPF 6 sunscreens with vitamin E, 150 ml
Vendor:Dr.KelenRegular price $352,00 UYURegular priceUnit price $234,67 per 100mlSale price $352,00 UYU -
Accelerator for solarium Soleo Collagen Tanning Butter with collagen and peptides, 190 ml
Vendor:Soleo jarRegular price $1.006,00 UYURegular priceUnit price $529,47 per 100mlSale price $1.006,00 UYUSold out -
Suncare Lip Balm Fiesta Sun Black Cherry Crush Moisturizing, SPF 15, 4.25 g
Vendor:Fiesta SunRegular price $146,00 UYURegular priceUnit price $3.435,29 per 100gSale price $146,00 UYU -
Solarium accelerator Pro Tan Radically Hemp Gelee, Ultra Powerful, 22 ml
Vendor:Pro Tan sachetRegular price $101,00 UYURegular priceUnit price $40,40 per 100mlSale price $101,00 UYU -
7suns Gold & Glow CBD, dry oil intensifier for tanning, 100 ml
Vendor:7sunsRegular price $1.157,00 UYURegular priceUnit price $1.157,00 per 100mlSale price $1.157,00 UYUSold out -
7suns Gold & Glow Original, dry oil intensifier for tanning, 100 ml
Vendor:7sunsRegular price $1.107,00 UYURegular priceUnit price $442,80 per 100mlSale price $1.107,00 UYUSold out -
Cream for solarium Devoted Creations Sunset Strip, Mega Moisturizing Natural Tan Lotion, 360 ml
Vendor:Devoted CreationsRegular price $3.013,00 UYURegular priceUnit price $836,94 per 100ml$4.019,00 UYUSale price $3.013,00 UYUSale -
Devoted Creations #Tanlife, Super Soft Hydrating lotion for solarium with shea butter, 360 ml
Vendor:Devoted CreationsRegular price $2.012,00 UYURegular priceUnit price $558,89 per 100ml$2.967,00 UYUSale price $2.012,00 UYUSold out -
Devoted Creations Maliblue, Fast Acting Tan Enhancer with hydrating coconut oil, 360 ml
Vendor:Devoted CreationsRegular price $2.867,00 UYURegular priceUnit price $796,39 per 100ml$3.370,00 UYUSale price $2.867,00 UYUSale -
Devoted Creations Sunshine Superstar, Influential Glow Boost Dark Tan Enhancer, 360 ml
Vendor:Devoted CreationsRegular price $2.766,00 UYURegular priceUnit price $768,33 per 100ml$3.370,00 UYUSale price $2.766,00 UYUSale -
Solarium accelerator Devoted Creations Infatuated, PH Stabilizing Dark Tan Amplifier suitable for red light lamps, 360 ml
Vendor:Devoted CreationsRegular price $3.516,00 UYURegular priceUnit price $976,67 per 100ml$4.019,00 UYUSale price $3.516,00 UYUSold out